“Apartament rewelacyjny, zgodny z opisem oraz ze wszelkimi udogodnieniami dla osób w nim przebywających.Gościliśmy w apartamencie północnym z trójką dzieci i nigdy wcześniej nie wracaliśmy tak wypoczęci, jak po pobycie w apartamentach plażowych. Zejście na plażę niewiarygodnie blisko apartamentu. Okolica bardzo cicha i spokojna pomimo usytuowania obiektu przy głównym zejściu na plażę. Właściciele zadbali o każdy szczegół naszego pobytu (łącznie ze wzorem naszej pościeli i najmłodszej pociechy😁). Dziękujemy bardzo.
Aneta”

Aneta

Aneta Bartnicka – opinia o Apartamencie Północnym

Dodano:
28 Lipiec 2017 13:40:46

Pobyt w terminie:
2017.07.08 – 2017.07.15

Opinia napisana na stronie https://www.eholiday.pl/noclegi-bw5301-ocena.html

Odwiedź nas również na facebook – https://www.facebook.com/Apartamentyplazowe

Gdzie – Apartament nad morzem – Północny

Wakacje nad morzem – Co warto wiedzieć?

Jak co roku, wielu z nas planuje i wybiera się na wakacje czy też urlop nad nasze morze. Niektórzy rezerwują miejsca już na początku roku, inni zostawiają to na ostatnią chwilę. Bez względu na to kiedy mamy zamiar dokonać rezerwacji miejsca noclegowego, najpierw musimy wybrać standard, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

Rodzinie z dziećmi z pewnością będzie zależało na udogodnieniach dla pociech. Bliskość plaży, plac zabaw, animacje kulturalne, basen z brodzikiem będą niewątpliwym atutem branej pod uwagę oferty. Jednocześnie może się też liczyć usytuowanie obiektu z dala od zgiełku, a także bliskość sklepów.

Dla większości młodych ludzi – uczniów lub studentów – najważniejszym kryterium wyboru wakacyjnego miejsca noclegu będzie cena. Ponieważ nie posiadają własnego dochodu, na pewno poszukają tanich noclegów. Seniorzy mogą się zainteresować zapleczem w postaci bazy zabiegowo-leczniczej ośrodka oraz bogatym menu. Ciekawa oferta zapewne skusi niejednego emeryta czy rencistę.

Apartamenty Plażowe nad morzem oferowane przez nas, w miejscowości Rowy, to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o spokojnym, pewnym i uzasadnionym ekonomicznie pobycie nad polskim Bałtykiem.

Zapraszamy do kontaktu, oraz zapoznania się z opiniami o naszym obiekcie – apartamentach nad morzem. Pamiętajmy również o tym, że co roku pojawiają się niestety nieuczciwi ludzie sprzedający puste, nieistniejące apartamenty. Udostępniamy te informacje ku przestrodze. Podajemy również adres internetowy do stron prowadzonych przez administrację rządową a poruszających tematykę nieuczciwości w turystyce.