Mieliśmy to szczęście gościć w Apartamentach Plażowych na początku lipca. Przede wszystkim super kontakt z Właścicielką Apartamentu. Od samego początku do końca. Przyjechaliśmy z małym Dzieckiem i mieliśmy wszystko co było nam potrzebne do opieki nad maleństwem. Łóżeczko, czyściutka nowa pościel z kołderką i poduszką, wanienka, zabezpieczenia na kontakty, narożniki mebli itd. Sam apartament bardzo ładnie wykończony, zapewnia pełen komfort dla zamieszkujących. Po przyjeździe było tak czysto, że chodziliśmy po pokojach w papuciach jak kustosze :) (żart) …”

Justyna

Ocena apartamenty nad morzem

Justyna

eholiday.pl

Odwiedź nas również na facebook – https://www.facebook.com/Apartamentyplazowe

Gdzie – Apartament nad morzem – Zachodni

Zobacz również – Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Wakacje nad morzem – Co warto wiedzieć?

Jak co roku, wielu z nas planuje i wybiera się na wakacje czy też urlop nad nasze morze. Niektórzy rezerwują miejsca już na początku roku, inni zostawiają to na ostatnią chwilę. Bez względu na to kiedy mamy zamiar dokonać rezerwacji miejsca noclegowego, najpierw musimy wybrać standard, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

Rodzinie z dziećmi z pewnością będzie zależało na udogodnieniach dla pociech. Bliskość plaży, plac zabaw, animacje kulturalne, basen z brodzikiem będą niewątpliwym atutem branej pod uwagę oferty. Jednocześnie może się też liczyć usytuowanie obiektu z dala od zgiełku, a także bliskość sklepów.

Dla większości młodych ludzi – uczniów lub studentów – najważniejszym kryterium wyboru wakacyjnego miejsca noclegu będzie cena. Ponieważ nie posiadają własnego dochodu, na pewno poszukają tanich noclegów. Seniorzy mogą się zainteresować zapleczem w postaci bazy zabiegowo-leczniczej ośrodka oraz bogatym menu. Ciekawa oferta zapewne skusi niejednego emeryta czy rencistę.

Apartamenty Plażowe nad morzem oferowane przez nas, w miejscowości Rowy, to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o spokojnym, pewnym i uzasadnionym ekonomicznie pobycie nad polskim Bałtykiem.

Zapraszamy do kontaktu, oraz zapoznania się z opiniami o naszym obiekcie – apartamentach nad morzem. Pamiętajmy również o tym, że co roku pojawiają się niestety nieuczciwi ludzie sprzedający puste, nieistniejące apartamenty. Udostępniamy te informacje ku przestrodze. Podajemy również adres internetowy do stron prowadzonych przez administrację rządową a poruszających tematykę nieuczciwości w turystyce.