Menu Zamknij

Rowy mapa

Rowy mapa


Wyświetl większą mapę

Rowy mapa. Mapa miejscowości Rowy i okolic tego fragmentu pomorza wraz z oznaczeniami nadmorskiego wybrzeża morza Bałtyku jest całkowicie dostępna dla Ciebie.

OpenStreetMap® to projekt open data, rozpowszechniany na licencji Open Data Commons Open Database License (ODbL) przez OpenStreetMap Foundation (OSMF).

Możesz swobodnie kopiować, rozpowszechniać, przekazywać innym i dostosowywać nasze dane, pod warunkiem podania OpenStreetMap i jego autorów jako źródło. Jeśli zmienisz, przekształcisz lub wykorzystasz nasze dane, wynik swojej pracy możesz rozpowszechniać tylko na podstawie tej samej licencji. Pełen tekst licencji dokładnie opisuje Twoje prawa i obowiązki.

Mapy w postaci graficznej, a także dokumentacja rozpowszechniane na warunkach licencji Uznanie autorstwa na tych samych warunkach 2.0 (CC-BY-SA 2.0)

Kamera na żywo (live) – Port w Rowach

Poniżej możesz podejrzeć obraz z webkamery skierowanej na żywo na port w Rowach.

Zejście na plażę Wschodnią – Plażowa

Tuż obok naszych apartamentów (zobacz na mapie) jest zejście nad morze.

Zejście na plażę z ul. Plażowej to główne miejsce plażowania w Rowach. Zejście na plażę ze schodów, zmodernizowane z platformą dla wózków.

Całe zaplecze gastronomiczne: restauracje, lodziarnie, kawiarnie – są położone przy ul. Plażowej blisko od plaży.

Nad morzem wyznaczono dwa letnie kąpieliska. Kąpielisko Rowy Zachód ma łączną długość linii brzegowej 400 metrów i 4 zejścia na plażę (między innymi zejście przy porcie, zejście Słowińskie, plaża naturystów), a kąpielisko Rowy Wschód ma łączną długość linii brzegowej 200 m i również kilka zejść na plażę (zejście ul. Plażowa, zejście OW Słoneczko/Albatros, zejście ul. Piaskowa, zejście Domki Letniskowe – plaża dla psów. W 2011 r. kąpielisko Rowy Wschód spełniało wytyczne wymogi jakościowe dla wody w kąpielisku Dyrektywy Unii Europejskiej 76/160/EEC, a kąpielisko Rowy Zachód spełniało obowiązkowe wymogi.

Przypominamy, że w większości na plażę w Rowach jest wprowadzony zakaz wprowadzania piesków. Wyjątkiem jest zejście na końcu ulicy Wczasowej. Idąc nadmorskim lasem trafimy na ośrodki wypoczynkowe wynajmujące domki letniskowe w okresie letnim, a niekiedy i przez cały rok (OW. SATURN, NADMORSKI). Idąc od tych ośrodków w kierunku morza, trafimy na szklak wydeptany przez turystów. Podążając tych szlakiem trafimy na zejście na plażę, na której możemy swobodnie przebywać z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.